Замовити дзвінок

Апостиль у Києві

Апостилювання документів істотно спрощує процес їх легалізації при виїзді за кордон. Поставити апостиль в Києві на документи можна тільки в окремих міністерствах нашої країни. Апостиль представляє собою спеціальний штамп, який підтверджує, що документ дійсний і особа, яка його видала, уповноважена на це.

Де можна проставити апостиль у Києві

Вибір міністерства для апостилювання конкретних документів та довідок відбувається залежно від типу самої документації:

1. Штамп на атестати про середню освіту, дипломи коледжів, технікумів, ВНЗ та ін. проставляється в Міністерстві освіти і науки України.
2. Апостиль на свідоцтва про шлюб, народження дитини, різноманітні довіреності, рішення суду та інші документи можна проставити лише в Міністерстві юстиції.
3. Апостиль на довідку про відсутність судимості, витяг, що засвідчує реєстрацію за певною адресою, різні медичні довідки, а також документи, видані МОЗ, ДМС, МВС проставляється в Міністерстві закордонних справ.

Якщо Ви маєте документи, видані підрозділами ДРС України, то і апостиль на них проставляється Державною реєстраційною службою.

Який вигляд має справжній апостиль?

Штамп має розмір 10х10 сантиметрів та містить ряд важливих відомостей:

  • обов’язково на апостилі вказується ідентифікаційна інформація (ПІБ) та посада людини, яка проводить процедуру апостилювання;
  • вказується, що штамп проставлено в Україні;
  • написано, якому міністерству належить печатка;
  • вказується дата проставлення апостилю та місто, де це було зроблено.

Також на штампі стоїть індивідуальний порядковий номер – за ним у майбутньому можна перевірити легальність самого апостилю.

Зверніть увагу, що апостиль заповнюється виключно українською мовою. Після апостилювання для виїзду за кордон виконується переклад документу на необхідну мову та окремо виконується переклад апостилю. Надалі його також можна буде засвідчити у нотаріуса або пройти процедуру консульської легалізації (це залежить від вимог приймаючої країни та установ, до яких надається документ – в кожному окремому випадку вони індивідуальні).

В бюро перекладів «Держпереклад» надаються послуги апостилювання в Києві. Ми готові проставити апостиль у рамках підготовки перекладів документації за короткий термін, візьмемо на себе всі обов’язки з передачі документів до Міністерства та їх отримання з проставленим штампом!

Співробітництво з нами просто

Замовити послуги можна:

  • Безпосередньо у нас в офісі
  • По телефону
  • Написавши нам на e-mail
  • Заповнивши онлайн-форму на сайті

Наш менеджер зв'яжеться з Вами будь-яким зручним способом впродовж 15 хв

Cкладаємо договір, отримуємо передоплату і запускаємо замовлення в роботу

Складаємо акт виконаних робіт і видаємо готове замовлення

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок послуги

Залиште заявку та протягом 15 хв ми повідомимо Вам термін та вартість перекладу.